Najwyższa jakość tłumaczeń gwarantowana przez wieloletnie doświadczenie
Najwyższa jakość tłumaczeń gwarantowana przez wieloletnie doświadczenie

aktualności

19.08.2019 Nie żyje Tadeusz Komendant, znany tłumacz literatury francuskiej Tadeusz Komendant znany był głównie jako tłumacz i popularyzator dzieł Michela Foucaulta.
08.07.2019 Międzynarodowy Dzień Psa … czyli o tym, jakim językiem porozumiewają się z nami nasi najlepsi przyjaciele
18.06.2019 Hendrik Lindepuu laureatem nagrody Transatlantyk W tym roku prestiżową nagrodę przeznaczoną dla tłumaczy literatury polskiej otrzymał tłumacz z Estonii

Wycena tłumaczenia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wdrożeniu optymalnych rozwiązań biznesowych możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny bez żadnego uszczerbku dla jakości świadczonych usług. Ze względu na to, że nasza oferta jest szeroka – wykonujemy tłumaczenia w kilkudziesięciu językach, pisemne, ustne i uwierzytelnione, zajmujemy się redakcją i korektą tekstów, świadczymy usługi DTP itd. – nie jesteśmy w stanie przedstawić w tym miejscu cen tłumaczeń we wszystkich możliwych kombinacjach językowych i cen wszystkich dodatkowych usług. Zapraszamy do przesłania nam tekstu do bezpłatnej wyceny na adres info@exlibro.pl – w najkrótszym możliwym czasie prześlemy Państwu ofertę jak najlepiej dopasowaną do Państwa potrzeb.

Dane kontaktowe

ExLibro – Ewa Dedo
Biuro Tłumaczeń i Usług Wydawniczych

ul. Josepha Conrada 63, lok. 204, 31-357 Kraków
tel./fax 12 294 6105
www.exlibro.pl   info@exlibro.pl

Kariera w ExLibro

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana współpracą z nami, kliknij tutaj.