Najwyższa jakość tłumaczeń gwarantowana przez wieloletnie doświadczenie
Najwyższa jakość tłumaczeń gwarantowana przez wieloletnie doświadczenie

aktualności

14.05.2019 Andriej Bazylewski Zmarł wybitny tłumacz i popularyzator literatury polskiej Andriej Bazylewski
18.04.2019 Przyznano Nagrodę im. Karla Dedeciusa W tym roku nagroda imienia wybitnego niemieckiego tłumacza polskiej literatury została przyznana po raz ostatni.
21.02.2019 Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego Dzisiaj obchodzimy dzień, w którym w szczególny sposób pamiętamy o swoim języku ojczystym.

Wycena tłumaczenia

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wdrożeniu optymalnych rozwiązań biznesowych możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny bez żadnego uszczerbku dla jakości świadczonych usług. Ze względu na to, że nasza oferta jest szeroka – wykonujemy tłumaczenia w kilkudziesięciu językach, pisemne, ustne i uwierzytelnione, zajmujemy się redakcją i korektą tekstów, świadczymy usługi DTP itd. – nie jesteśmy w stanie przedstawić w tym miejscu cen tłumaczeń we wszystkich możliwych kombinacjach językowych i cen wszystkich dodatkowych usług. Zapraszamy do przesłania nam tekstu do bezpłatnej wyceny na adres info@exlibro.pl – w najkrótszym możliwym czasie prześlemy Państwu ofertę jak najlepiej dopasowaną do Państwa potrzeb.

Dane kontaktowe

ExLibro – Ewa Dedo
Biuro Tłumaczeń i Usług Wydawniczych

ul. Josepha Conrada 63, lok. 204, 31-357 Kraków
tel./fax 12 294 6105
www.exlibro.pl   info@exlibro.pl

Kariera w ExLibro

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana współpracą z nami, kliknij tutaj.